Tytuł: Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym sposobem na intymne problemy kobiet

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, które w szybki sposób usuną te bolączki oraz znacząco polepszą jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej oraz redukuje problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.

Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.

Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje bolączki, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Sprawdź ofertę:

Wroclaw ginekolog

Najstarsze wpisy tematyczne on-line: